MOVEMENT PERFORMANCE ASSESSMENT CERTIFIKACE: 3-4.12.2022 PRAHA

 

Zajistěte, aby se vaši klienti hýbali lépe a cvičili bez bolesti, rychleji s jediným systémem hodnocení navrženým speciálně pro trenéry/ kouče

 

 

Ahoj, jmenuji se Nick Tumminello,

Navrhl jsem MPA, protože jsem nenašel způsob hodnocení, o kterém bych si myslel, že pomůže trenérům jako mohu já sám a dívat se na věci, které jsou skutečně důležité. Potřeboval jsem způsob, jak přesně zjistit, co moji klienti dokážou udělat hned, abych mohl sestavit jejich první program bez cvičení, která by byla příliš snadná nebo která by mohla způsobit bolest.

Žádné složité testy, které se nepodobají skutečným cvičením.

Žádné sdělování klientům, že jsou zničení 5 různými způsoby.

Jednoduché a efektivní způsoby, jak rychle a snadno najít perfektní cvičení vhodné pro každého klienta.

Pokud vás nebaví skládat dohromady mnoho způsobů hodnocení, používat příliš mnoho cvičení a nápravných cvičení k odstranění nedostatků nebo nevíte přesně, která cvičení s klienty hned od začátku použít, pak je hodnocení pohybového výkonu navrženo speciálně pro vás.

 

 

KDO JE NICK TUMMINELLO?

Nick Tumminello se stal známým jako „TRENÉR TRENÉRŮ“ pro svou schopnost poskytovat jednoduchá, upřímná a okamžitě použitelná řešení, která pomáhají trenérům dosahovat lepších výsledků a vydělávat více peněz.

Pracoval s velkým počtem klientů, od sportovců NFL a profesionálních bojovníků MMA přes kulturisty a modelky až po každodenní běžné fitness cvičence. 

Nick vyhrál NSCA osobního trenéra roku 2016 a je šéfredaktorem NSCA Personal Training Quarterly journal. Je autorem 3 knih a tvůrcem speciálních bandů NT Loop. 

Když nejlepší trenéři a organizace ve fitness průmyslu chtějí praktické, ověřené a výzkumem podložené informace, Nick je jejich důvěryhodným zdrojem.

 

SKVĚLÉ HODNOCENÍ PRO JEDNODUCHÉ POUŽITÍ!

Většina hodnocení nových klientů se zaměřuje spíše na to, co klient nemůže udělat, místo toho, co udělat může. To je problém, protože chcete dělat správnou věc a řešit ji tak, aby vedla spíše k praktickému použití a navžení vhodného tréninkového programu než aby jste vytvářeli nějakou terapii!

Myslíte si, že budou nadšeni následováním programu založený spíše na chybách? Samozřejmě že ne.

Hodnocení pohybového výkonu (MPA) je navrženo tak, aby přesně identifikovalo, co mohou vaši klienti udělat hned, a poskytuje vám okamžitý návod, jaká cvičení by měl jejich první program zahrnovat a jak by se měly provádět. To znamená, že je můžete přimět k bezpečnému pohybu a tréninku s určitým účelem již od prvního dne.

Navíc s MPA budete také schopni snadno identifikovat, zda mají klienti problémy, které jim brání v provádění pohybů podle vašeho standardu, a jak je rychle opravit.

A to je to pravé kouzlo – vaši klienti mohou zlepšit kvalitu svého pohybu a zároveň tvrdě trénovat s vhodným řešením na míru!

 

 

ZÍSKEJ MPA Certifikaci!

Všichni účastníci kurzu v Praze získají navíc doživotní přístup k online kurzu The Movement Performance Assessment.

Díky 12 výukovým modulům, více než 40 videolekcím a kompletní databázi cvičení budete moci lekce v nadcházejících letech znovu navštěvovat.

Zaregistrujte se již nyní získejte tenton zahraniční certifikační kurz za skvělou cenu!

Cena 440 eur/ 9 900 kč

Pokud vás nebaví stále hledat nejlepší cviky pro vaše klienty nebo hledat způsoby, jak dosáhnout výsledků, aniž byste přešli na nápravná cvičení, pak je pro vás MPA ideálním řešením.

Po absolvování tohoto kurzu budete vědět, jak rychle porozumět jedinečným potřebám každého klienta a budete schopni vytvářet cvičení, která zlepšují pohyb

Nestává se každý den, kdy máte šanci, aby se vaším trenérem stal jeden z nejlepších fitness profesionálů na světě, který bude poprvé v České republice! 

Nezmeškejte tuto příležitost!

 

 

KDE SE PŘIHLÁSIT:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše adresa (ulice, město, PSČ, stát)

Další poznámky