(P)Rehabilitace zad

15967565_1149817835137432_1672325992_oTrpíte nepříjemnými bolestmi zad či jste prodělali zranění určitého segmentu páteře? Cítíte bolesti při zvedání zátěže či se naopak bojíte možného zranění při Vašem náročném sportovním tréninku? Navštěvujete doktory či rehabilitační centra a již jste ztratili důvěru či jste bez skutečného výsledku?

Pracuji dle vlastního systému FSU( www.functionalspine.cz ) , což je integrovaný nápravný a preventivní systém, který progresivně kombinuje existující efektivní metody společně se silovým tréninkem. Dle tohoto systému jsem se dopracoval k velice dobrých výsledkům v rehabilitaci a prehabilitaci bolestí/ zranění zad. Základem je vždy přesná diagnostika, posouzení problému a jejich souvislostí. Současně také spolupráce s dalšími experty, fyzioterapeuty, neurology atd…

Na rozdíl od mnohafsu1a ambulancí a rehabilitačních center na Vás nemáme jen omezený čas a nejde nám jen o odstranění bolesti. Chceme na Vás mít tolik času, abychom vše dokázali kvalitně posoudit a rozpoznat a naším cílem je taková funkční změna pohybového aparátu, která je založena na zlepšení pohybových vzorů, potřebné mobilitě a síle. Jedině tyto změny mohou být skutečné a udržitelné!

 

1 nápravná tréninková lekce ( cca 45 – 70min) / 1000kč

10 nápravných lekcí       9000kč

Individuální komplexní funkční diagnostika pohybového aparátu  2000 kč *

* Ke každé komplexní funkční diagnostice je vyhotoven výstup z diagnostiky a nápravný trénink. Vše je zasláno na email/ kontakt klienta.

 

Přihlásit se můžete zde:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše adresa (ulice, město, PSČ, stát)

Další poznámky