PRACTICAL PROGRAM DESIGN MASTERY

PRACTICAL PROGRAM DESIGN MASTERY

 

Naučte se vytvářet nejúčinnější cvičební programy pro své klienty od světově proslulého trenéra Nicka Tumminella

Už nestačí jen znát cviky nebo pohybové vzorce, to zná každý. Místo toho musí trenéři hladce propojit umění a vědu školení do programů, které klientům nejen přinesou výsledky, ale také je přivedou a udrží v motivaci a nadšení pro cíl.

 

Je na čase, aby osobní trenéři získali přístup k programovacímu systému, který zjednodušuje teorii a je náročný na praktická řešení. Takový, který snadno zohlední cíle, potřeby a preference klienta, aby zajistil, že pokaždé poskytnete skvělý program.

To je přesně to, co dělá Practical Program Design Mastery!

 

PRACTICAL PROGRAM DESIGN MASTERY :

 

  • Vám ukáže, jak vytvořit programy, které vašim klientům přinesou konzistentní výsledky a zároveň jim poskytnou rozmanitost, po které touží, abyste je mohli udržet spokojené po celá léta
  • Naučí vás, jak zajistit cvičení ve velké posilovně, domácím klientům nebo skupinovým tréninkům, abyste nikdy nebyli „mimo hru“
  • Poskytne vám několik osvědčených cvičebních rámců, abyste mohli poskytovat tréninky, které nikdy nebudou nudné, a přitom stále splňují potřeby běžného fitness klienta s pohmožděným ramenem nebo špatnými zády.
  • Ušetří vám čas a peníze tím, že poskytne jednoduchý tréninkový systém, který vám umožní rychle a snadno sestavit vlastní tréninkové programy světové třídy.
  • Umožní vám stát se nejlepším trenérem ve vaší oblasti při práci s běžnými lidmi a sportovci, abyste mohli mít dlouhou a udržitelnou kariéru

 

 

Nový přístup k návrhu výukového programu pro scénáře skutečného klienta

 

Většina knih a kurzů o návrhu tréninkových programů postrádá lidský prvek koučování. Učí trenéry, jak sestavit tréninky, které dávají smysl na papíře, ale neřeší důležité složky, jako jsou preference, tréninkové prostředí a klientská omezení. Tyto proměnné mohou způsobit nebo přerušit tréninkovou kariéru.

 

Kurz Practical Program Design Mastery je prvním zdrojem, který nejenže zahrnuje tyto reálné tréninkové situace do procesu tvorby, ale také urychluje proces učení pomocí reverzního inženýrství osvědčených cvičení.

 

Téměř okamžitě budete schopni poskytovat lepší tréninky, abyste si udrželi stávající klienty po léta a přilákali klienty nové.

 

Kurz je rozdělen do 7 komplexních a praktických výukových částí:

1 – Principy a filozofie praktického tréninku

2 – Výběr nejlepšího cvičení

3 – Programování a rámec SPE

4 – Kompletní systém finišeru tréninku

5 – Jak udržet vaše cvičení zajímavější (aniž byste vybírali náhodně)

6 – Nejlepší způsob, jak programovat

7 – Návrh programu pro ženy

 

Staňte se úspěšnějším trenérem s tímto osvědčeným programovacím systémem

 

V tomto praktickém kurzu vás kouč Nick naučí celý systém programování, který používá k tomu, aby klientům dosahoval výsledků. Pomocí skutečných školicích programů pokryje vše od filozofií a rámců až po vás krok za krokem při vytváření programů, které přinášejí výsledky a zároveň dělají klienty šťastnými.

Budete přesně vědět, proč si Nick vybral jednotlivé cviky, série, opakování a jak v průběhu času vyladil proměnné. To znamená, že budete mít nejen vysoce kvalitní tréninky, které můžete použít se svými klienty k dosažení skvělých výsledků, ale také se naučíte, jak kriticky přemýšlet o návrhu programu a vidět programování mnohem realističtějším a praktičtějším způsobem.

Nick také podrobně popíše svá tajemství přizpůsobení těchto programů všem tréninkovým prostředím a velikostem skupin, včetně tréninků 1 na 1, polosoukromých a malých skupin.

Pokud je vaším cílem psát lepší programy pro své klienty a ušetřit při tom čas, pak neváhejte a rovnou se pojďte registrovat!

 

Nestává se každý den, kdy máte šanci, aby se vaším trenérem stal jeden z nejlepších fitness profesionálů na světě a dlouho se nestane, abyste se učili přímo osobně od Nicka a mohli mu klást otázky a viděli ho při práci.

 

 

Termín: 23.3.2024

Cena: 7600 / 299 eur

Místo: Praha – Core centrum (Rýmařovská 561, Praha Leťnany, 2. Patro)

KDO JE NICK TUMMINELLO?

Nick Tumminello se stal známým jako „TRENÉR TRENÉRŮ“ pro svou schopnost poskytovat jednoduchá, upřímná a okamžitě použitelná řešení, která pomáhají trenérům dosahovat lepších výsledků a vydělávat více peněz.

Pracoval s velkým počtem klientů, od sportovců NFL a profesionálních bojovníků MMA přes kulturisty a modelky až po každodenní běžné fitness cvičence. 

Nick vyhrál NSCA osobního trenéra roku 2016 a je šéfredaktorem NSCA Personal Training Quarterly journal. Je autorem 3 knih a tvůrcem speciálních bandů NT Loop. 

Když nejlepší trenéři a organizace ve fitness průmyslu chtějí praktické, ověřené a výzkumem podložené informace, Nick je jejich důvěryhodným zdrojem.

 

 

 

 

 

KDE SE PŘIHLÁSIT:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše adresa (ulice, město, PSČ, stát)

Další poznámky