BEN CORMACK – FUNCTIONAL THERAPEUTIC MOVEMENT/ Lower Limb

BEN CORMACK / FUNCTIONAL THERAPEUTIC MOVEMENT

COMPLETE LOWER LIMB –

Přihlaste se a připojte se k Benovi, který se ponoří do hloubky častých běžných zranění a problémů dolních končetin (Kotníků, kolen a kyčlí).

Tento dvoudenní seminář vám pomůže lépe porozumět a také pracovat s poraněními dolních končetin prostřednictvím praktických příkladů rehabilitace podložených důkazy pro různá stádia zranění od počátečního posouzení/ vyšetření přes časnou rehabilitaci až po celkovou rekondici. Ben se také bude zabývat lepším porozuměním principům bolesti a praktických cvičení, abychom mohli lépe pomoci našim pacientům a klientům.

STRUČNÝ PROGRAM:

Časté patologie kotníku

  • Plantární fascilitida
  • Výron kotníku

Běžné patologie kolena

  • Patelofemorální bolest
  • Patelární tendinopatie

Běžné patologie kyčle

  • Laterální tendinopatie kyčle
  • Totální náhrada kyčelního kloubu

Functional Therapeutic Movement je komplexní a praktický kurz, který je aplikovatelný přímo do reálné klinické nápravné praxe. Cílem je vytvořit sebevědomí a dovednosti KAŽDÉHO profesionála ve využívání cvičení, aktivit a pohybu napříč spektru všech klinických prezentací se zaměřením na problémy dolních končetin.

Smyslem FTM kurzu je začlenění vědeckého výzkumu a “evidence based” přístupu a cvičení do současné praxe, což vám dává možnost věrohodnosti a upřímnosti v praxi bez učení se některých nových metod nebo vyčlenění toho, co jste se již naučili.

Od kurzu si můžete slibovat zábavu i pomoc v prořezávání se do hloubky některými zavádějícími informacemi, které se vyskytují kolem terapie a nápravy za účelem zeštíhlení přístupu zaměřeného na klienta pro ty z vás, kteří jste již unavení z překomplikovaných technik a složitých kurzů.

Kurz je vhodný pro kohokoliv, kdo pracuje s lidmi se zraněním nebo bolestí. Fyzioterapeuti, sportovní terapeuti, osteopati, chiropraktici, silově-kondiční trenéři, osobní trenéři, masérští terapeuti.

Kdo je Ben Cormack?

Ben Cormack vlastní a provozuje společnost Cor-Kinetic. Je fyzioterapeut s klinickým zázemím ve sportovní terapii, rehabilitaci, pain science a cvičení. To vše již přes 20let. Ben se specializuje na pohybový a tréninkový přístup se silným zaměřením na vzdělání a zaměřením na pacienta.

Ben je oblíbeným mezinárodním lektorem v oblasti EBM fyzioterapie, který přednášel a přednáší na mnoha konferencích a kurzech po celém světě.

 

KDY: 9- 10.7.2022

MÍSTO :  Core centrum, Praha, Rýmařovská 561, Praha 18- Letňany/   www.corecentrum.cz

PLNÁ CENA : 9900 kč

PŘIHLÁŠKY:  info@coretraining.cz

Foto z minulého kurzu s Benem Cormackem na téma bolestí zad